Zdalnie sterowana sportowa motorówka

Idealny prezent dla dziecka i dla osoby dorosłej, która interesuje się techniką? To z pewnością zdalnie sterowana motorówka w sportowym charakterze. Motorówka ta rozwija prędkość znacznie większą niż modele dostępne u innych producentów. Jest w stanie płynąć z prędkością nawet 30 km/h, co gwarantuje, że wygra każde zawody.

Łatwy sposób sterowania za pomocą specjalnego pilota sprawia, że obsługa łodzi jest dziecinnie prosta. Szybko nauczysz się, jak manewrować motorówką, jak pokonywać zakręty i wykonywać spektakularne ewolucje.

Motorówka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia jej trwałość. Niestraszne jej intensywne użytkowanie. Ta motorówka jest przystosowana do trudnych warunków i jednocześnie doskonale wyważona konstrukcyjnie. Doskonały sposób zaprojektowania jej konstrukcji pozwolił na osiągnięcie opływowych i drapieżnych kształtów, które nie tylko cieszą oko, ale też warunkują możliwość rozwijania dużych prędkości.

Motorówka ma 46 cm długości, więc jest naprawdę duża i bez problemu dostrzegalna nawet z dużej odległości. Duży zasięg nadajnika pozwala Ci ją obsługiwać nawet z odległego brzegu, a rzucające się w oczy kolory ułatwią Ci śledzenie jej ruchów. Mocny silnik, w jaki wyposażona jest łódź, gwarantuje, że zabawka będzie sobie radziła nawet z pokonywaniem prądu.

Maksymalnie na jednym ładowaniu możesz nią pływać nawet 10 minut, więc znacznie więcej, niż innymi łodziami. Pilot do sterowania motorówki ma zasięg aż 150 metrów, więc z powodzeniem wypuścisz swoją łódź daleko i z pięknego miejsca poobserwujesz, jak sunie po wodzie. Elegancki i funkcjonalny podest, na którym można postawić motorówkę, pozwoli Ci dumnie zaprezentować ją w swoim domu lub mieszkaniu.

Łódka sprawdza się idealnie do pływania zarówno po jeziorach, jak i po morzu. Możesz się nią bawić dosłownie, gdzie chcesz – ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia. Przekonaj się, że zabawa ze zdalnie sterowaną motorówką to naprawdę doskonała sprawa. Z taką zabawką każdy wyjazd będzie niezapomniany.

Produkt dostępny tutaj http://zabawkowotorun.pl/Motorowka-FT009-2-4-GHz-RTR-dlugosc-46cm-predkosc-30km-h-silnik-klasy-540-p1454